HoReCa

Gastronomia hotelarska Restauracje

HoReCa to międzynarodowe, łączne określenie całego sektora hotelarskiego i gastronomicznego. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na rynku HoReCa, nasze przedsiębiorstwo Nowalijka stworzyło bogatą ofertę różnorodnych warzyw, ziół i miksów sałat, przeznaczoną właśnie dla tego sektora. Oferujemy naszym profesjonalnym klientom wysoką jakość warzyw oraz niezwykle szeroki asortyment odpowiadający na potrzeby rosnącego rynku gastronomii i hotelarstwa. Aby ułatwić naszym klientom zakup najpotrzebniejszych produktów, oferujemy 24 godzinną dystrybucję, 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, współpracujemy z wyspecjalizowanymi dystrybutorami związanymi z branżą HoReCa. Wprowadziliśmy także wyjątkowe ułatwienie: nasze warzywa, miksy i zioła dostępne są również w sieciach Cash & Carry.

Klienci zainteresowani ofertą Nowalijka HoReCa znajdą w naszym asortymencie zarówno zioła i sałaty w doniczkach, które z pewnością wpłyną pozytywnie na estetyczny wygląd restauracji, ale i gotowe, pakowane miksy sałat, warzywa, dania warzywne gotowe, miksy warzyw, zioła, a także gotowe mieszanki na smoothie. Aby jak najlepiej dopasować się do rosnących potrzeb naszych klientów, zależnie od asortymentu oferujemy nasze produkty pakowane w opakowania o gramaturze 100g, 200g, 500g, a nawet 1000g. Warzywa z firmy Nowalijka są przez cały rok smaczne i zawsze świeże. Hydroponiczna metoda uprawy sprawia, że zioła i sałaty nie mają kontaktu z metalami ciężkimi.

Specjalnie dla potrzeb profesjonalnego rynku HoReCa stworzyliśmy bogatą ofertę warzyw, ziół i Mix sałat. W ofercie NOWALIJKA HoReCa znajdują się najwyższej jakości warzywa dopasowane do rosnącego rynku gastronomii.

HoReCa

Produkty Nowalijka HoReCa w zależności od asortymentu dostępne są w opakowaniach o gramaturze 100g, 200g, 500g, 1000g.

Współpracujemy z wyspecjalizowanymi dystrybutorami HoReCa. Nasze produkty dostępne są również w sieciach cash&carry.

Wysoka jakość warzyw
Szeroki asortyment
Dystrybucja 24/7
Nowalijka - zdrowe, ekologiczne warzywa i zioła
Nowalijka - zdrowe, ekologiczne warzywa i zioła
Nowalijka Producent warzyw

Nasze produkty w gastronomii

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktów HoReCa i współpracy.

DOŁĄCZ DO NAS!

nowalijka-logo-male.png

F.H. "NOWALIJKA" Piotr Wychowałek,
ul. Życzliwa 17,
97-300 Piotrków Trybunalski

SZYBKI KONTAKT

Copyright © NOWALIJKA. All Rights Reserved.

Search