Nasze oddziały

Image
Image

Firma handlowa Nowalijka

W tej lokalizacji zajmujemy się produkcją sałat i mixów sałatkowych mytych i gotowych do spożycia, sprzedażą hurtową warzyw i owoców oraz dystrybucją produktów na całą Polskę.
Image

Nowalijka Convenience Food

Nasz trzeci i najnowszy zakład produkcyjny stworzony do produkcji dań gotowych do spożycia. Należą do nich pasteryzowane zupy bez konserwantów z dodatkiem ziół z własnej uprawy, lunch boxy i warzywne przekąski.
Image
Image
Image

Gospodarstwo NOVITA

Najnowocześniejsza szklarnia, która pozwala nam na całoroczną uprawę doniczkową sałat i ziół w systemie hydroponicznym. Dodatkowo zajmujemy się tradycyjną uprawą warzyw i sałat na własnych gruntach.
Image

EKONOVA

Na potrzeby zmieniającego się rynku zbudowaliśmy specjalistyczną szklarnie, dzięki której jesteśmy w stanie dostarczać dla Państwa w 100% ekologiczne zioła rosnące w tzw. metodzie hydroponicznej przez cały rok.
Image
Image
Image

Zielony Sklep

Oferujemy naszym klientom wysoką jakość warzyw oraz niezwykle szeroki asortyment odpowiadający na potrzeby rosnącego rynku gastronomii i hotelarstwa. Aby ułatwić naszym klientom zakup najpotrzebniejszych produktów posiadamy swoje stoisko handlowe na Giełdzie Bronisze.
Image
Image
© 2020 Nowalijka, All Right Reserved