Warzywa

NOWALIJKA
Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prowadzących sklepy i stragany
warzywne, jak i sektora HoReCa obejmującego wszelkiego rodzaju lokale
gastronomiczne, hotele i firmy cateringowe.

Nasze warzywa

Warzywa dostępne w sprzedaży hodowane są przez nas, w naszym gospodarstwie ogrodniczym oraz naszych kontrahentów. Tam, dzięki nowoczesnym technologiom oraz metodom pozbawionym szkodliwego działania chemicznych środków do roślin, każdego dnia zbieramy tysiące warzyw, które trafiają do naszej oferty.

Hydroponika

Obecnie jesteśmy również jedną z nielicznych firm zajmujących się uprawą hydroponiczną sałat i ziół. Decydując się na zakup produktów z naszej oferty, możesz liczyć na świeżość, doskonały smak i bogactwo witamin!
Warzywa z gospodarstwa Nowalijka są przez cały rok smaczne i zawsze świeże. Hydroponiczna metoda uprawy sprawia, że zioła i sałaty nie mają kontaktu z metalami ciężkimi czy pestycydami.

Bogata oferta

W naszej ofercie znajdziesz najrozmaitsze warzywa. Specjalizujemy się w sprzedaży warzyw liściowych, jednak nie brakuje u nas również roślin kapustnych, cebulowych, dyniowatych, korzeniowych, rzepowatych, strączkowych oraz psiankowatych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów prowadzących sklepy i stragany
warzywne, jak i sektora HoReCa obejmującego wszelkiego rodzaju lokale
gastronomiczne, hotele i firmy cateringowe.
Cebulowe
Warzywa NOWALIJKA
Psiankowate
WARZYWA NOWALIJKA
Dyniowate
WARZYWA NOWALIJKA
Strączkowe
WARZYWA NOWALIJKA
Kapustne
WARZYWA NOWALIJKA
Rzepowate
WARZYWA NOWALIJKA
Korzeniowe
WARZYWA NOWALIJKA
Liściowe
WARZYWA NOWALIJKA

Produkty sezonowe

NOWALIJKA

Nasze warzywa

Nasza firma od ponad dwóch dekad zajmuje się sprzedażą najrozmaitszych warzyw oraz ich uprawą. Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży sałat i ziół, które dostępne są w różnej formie. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadziliśmy do sprzedaży również szereg warzyw oraz owoców sezonowych. Jeśli chcesz, żeby warzywa, które jesz i podajesz swoim bliskim były najwyższej jakości, postaw na ofertę naszej firmy - Nowalijka! Znajdziesz u nas owoce i warzywa hodowane bez zbędnych produktów chemicznych, zawsze świeże, pełne witamin i minerałów.

Bogata oferta

W naszej sezonowej ofercie posiadamy bogate zbiory warzyw i owoców, które w danym momencie w roku są najsmaczniejsze i najświeższe. Z całą pewnością pokochasz smaki lata i jesieni dzięki naszym sezonowym warzywom i owocom! Wczesnym latem znajdziesz u nas czereśnie, bób, botwinkę na pyszną zupę i słodkie borówki, jesienią z kolei zapraszamy na jeżynę, dynie różnego rodzaju, orzechy włoskie i laskowe oraz przepyszne śliwki! Jeśli myślisz, że na tym koniec, to jesteś w błędzie - w zimie znajdziesz w naszej ofercie najwyższej jakości susz wigilijny idealny na kompot lub zupę!

Co znajdziesz u nas?

W naszej sezonowej ofercie posiadamy warzywa i owoce: borówka, botwinka, bób, czereśnie, dynia, jeżyna, komplet wigilijny, malina, marchew młoda, orzech włoski, orzech laskowy, pietruszka młoda, rabarbar, słonecznik, szparagi, śliwki, włoszczyzna młoda, żurawina, kukurydza.
Image
Image
© 2020 Nowalijka, All Right Reserved