fbpx
loading loading loading
Sport

IRONMAN Poland 2023 po raz trzeci z Nowalijką

Ironman Poland 2023 – Nowalijka sponsorem trzeci rok z rzędu!

W czerwcu w Warszawie, w sierpniu w Gdyni, a we wrześniu w Poznaniu… Kolejny, trzeci już rok, spotkaliśmy się z ludźmi z żelaza podczas jednych z największych imprez triathlonowych w Polsce – IRONMAN Poland 2023.
Łącznie 9 imprez, 3 lata niesamowitych emocji, zdrowej sportowej rywalizacji i smacznych, warzywnych przekąsek! Uczestnicy i ich kibice poznali świeże zioła i sałaty ???? czy mixy sałatkowe ??????? ????. Mieli okazję kosztować nasze lunchboxy i zupy ? ??????. Oczywiście nie tylko żywiliśmy triathlonistów naszymi zdrowymi i pożywnymi zupami Z NATURY, ale też aktywnie uczestniczyliśmy w zawodach.

Nowalijka na sportowo z Ironman Poland

W piątki na dobry początek zawsze bieg Night Run, potem sztafety i sprint, a na koniec pełny IronMan lub/i Ironman 70.3. Mieliśmy też swoje małe sukcesy. Jacek Jędrasiewicz stanął na podium Ironman 70.3 w Gdyni, zdobywając w koszulce Nowalijki drugie miejsce. Youtuber Jakub “Patec” Patecki za pokonanie pełnego IRONAMANA odebrał czek od Nowalijki dla Fundacji Cancer Fighters. Jednym słowem – działo się!

Bo zdrowe odżywianie i sport zawsze idą w parze…

Dlaczego Ironman Poland? Udział w wydarzeniach sportowych pozwala nam budować świadomość dbania o zdrowe odżywianie. Zawody Ironman to atrakcyjne lokalizacje, bezpieczne trasy oraz unikalna atmosfera zawodów. Dodatkowo w tym sezonie organizatorzy położyli szczególny nacisk na 2 aspekty: kibiców i zdrowie psychiczne.

Dziękujemy Organizatorom za kolejny rok wspólnych działań i wspaniałych relacji. Pozdrawiamy wszystki(e)ch IRONMAN(KI)ÓW.